13 – Не Мовчи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

13 – Не Мовчи (Димна Суміш cover) (Пісня)

Столичний рок-бенд «13» представив широкому загалу власну версію пісні «Не мовчи» популярного українського гурту «Димна Суміш», який наразі припинив свою творчу діяльність на невизначений строк. Композиція «Не мовчи» раніше не була записана студійно, тож хлопці з гурту «13» вирішили виправити цю ситуацію, записавши свій перший студійний кавер.

«Димна Суміш на нашу думку є одним з найкращих гуртів України. Нам дуже шкода, що вони досі не зібралися знову, і що від нового проекту Саші Чемерова під назвою Vkrayst теж поки що не багато новин. Але найбільше нам було шкода, що такий потужний трек, як «Не мовчи», так і не був записаний «Вкрайстом» чи «Димною Сумішшю» і ходив по мережі лише у вигляді живих записів. Саме тому ми зробили наш перший студійний кавер, який раді вам презентувати!» – зазначили в анотації до свіжої композиції учасники «13».
Свій свіжий трек музиканти записували на столичній студії PasekaProduction. За запис, зведення та мастеринг учасники «13» висловлюють величезну подяку Олегу Власову та Олександру Чайковському.

Окрім нової пісні, гурт «13» підготував для своїх прихильників ще один сюрприз – новий відеокліп, вихід якого музиканти анонсували на найближчий час. Тож слідкуйте за новинами від колективу на офіційній сторінці ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *