13 - 50/50
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

13 – 50/50

Столичний поп-рок гурт “13” (тринадцять) презентував слухачам свій дебютний ЕР-реліз “50/50“, до якого увійшло чотири авторські композиції і бонус-треки. Протягом чотирьох днів музиканти практично не виходили зі студії звукозапису задля досягнення максимальної відповідності зі своїми задумами і попередніми нарисами щодо міні-альбому. Кількість додаткових бонусних композицій від молодого гурту дорівнює кількості основних пісень, що зайвий раз підкреслює і неабияк пасує до назви “50/50“.
Таку назву для платівки хлопці обрали не тільки через кількість треків, адже за їхніми словами, наразі дуже велика кількість людей живе немов наполовину, повсякчас озираючись на думки оточуючих, водночас декламуючи свою вільність і незалежність. Відкриваючи душу своїм близьким людям, часто-густо щось дуже важливе лишається невимовленним, а лінощі перекреслюють значну частину потенційно важливих справ. Зрозуміло, що вибір чи жити на повну або на “півноги” є особистим для кожного, проте музиканти закликають слухачів не гаїти свій дорогоцінний час, а повсякчас прямувати до символічного максимуму.
Презентували свій дебютний компакт музиканти “13” у столичному “Дивані”, де всі охочі могли підтримати молодий колектив, долучившись до його подальшого розвитку шляхом придбання диску за символічну ціну. Також кожен з присутніх мав змогу особисто поспілкуватись із учасниками гурту, залишивши на своїй копії альбому автограф на пам`ять. А той, хто все ж таки з різних причин не отримав свій примірник, все ще має змогу надолужити згаєне, зв`язавшись з музикантами через соціальні мережі.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/15857373″ params=”color=373635&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *