The Oscar Wild
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: The Oscar Wild

Досліджуємо разом із вами музичні вподабання представників гурту The Oscar Wild – учасників сьомого сезону шоу «Х-Фактор»!

Павло Пігура

    Українська п’ятірка

  1. Бумбокс & О’Торвальд – Вечер в Рио

    Тут про любов рок-н-рольщика. Я ще не чув агресивнішого зізнання в коханні. Дуже ритмічна та яскрава композиція. Стилістично нагадує Limp Bizkit і Rainst «Аgain the machine».

  2. Антитіла – Там де ми є

    Чудова, світла і атмосферна пісня. Трохи нагадує гімн. У ній є і вкраплення народної тематики у вигляді горлового співу Тараса Тополі. А остаточно нас «добиває» надкрутий міні-фільм до пісні.

  3. Святослав Вакарчук – Заплети

    У проекті Святослава Івановича «Брюсель» були задіяні такі гіганти української музики як Д. Шуров, П. Чернявський та С. Бабкін. Останній продемонстрував чудове володіння флейтою. Гітарна манера гри Петра Чернявського на бас-гітарі дуже освіжила альбом. Шуров… Пісня «Заплети» найкращим чином демонструє свободу творчості у альбомі. Шкода, що музика такого рівня не в тренді.

  4. [О] – Забудь усе і пірнай

    Вони тут зміксували всі стилі. Всі учасники є професійними музикантами. Оля Чернишова – мега харизматична і візуально, і вокально. «Забудь усе і пірнай» – то є дуже літня пісня, бо після її прослуховування хочеш на море або в к[О]смос (бо з нього учасники дістають натхнення).

  5. Viviene Mort – Ти забув про мене

    Під час прослуховування пісні дуже хочеться обійняти Дану Заюшкіну! Ну дуже чуттєво і щиро вона співає (навіть трохи по-дитячому). Перші 5-7 прослуховувань я навіть не помічав дуже складної музичної форми (структури) пісні, бо був зачарований атмосферою.

  6. Зарубіжна п’ятірка

  7. Richie Kotzen – «War Paint»

    Культовий гітарист не менш культово співає. Пісня «War Paint» для мене є еталонною у рок-музиці завдяки потужній гітарній подачі, якісній ритм-машині та класичному і водночас дуже харизматичному фальцету Річі.

  8. Michael Buble – Can’t by me love

    Особлива енергетика відчувається при прослуховуванні концертної версії. Michael Buble – «Can’t by me love». Бітлівський хіт першої половини 60-х абсолютно самодостатній, але аранжувальники Майкла Бубле перетворили його у джазовий стандарт. Зіграно і заспівано віртуозно, смачно і натхненно. Одразу хочеться вдягти смокінг і піти на концерт у Карнегі Холл:)

  9. Royal Blood – Out of the Black

    Цей британський дует вміє вижати абсолютно все з двох музичних інструментів та обладнання. Ця пісня, як і більшість пісень з їх репертуару, несе моторошний характер, але його ледь помітно за стіною звуку і фестивального качу. Пісню треба слухати голосно.

  10. Son lux – Еasy

    Цей шедевр піснею не назвеш. Це скоріше музичний етюд і вправа для голови. Магічне поєднання синтетичних звуків і бітів з духовими інструментами. Ну дуже атмосферно.

  11. Iamx – S.H.E.
    Трохи психоделіки в список. Цей трек слухається під меланхолійно-депресивний настрій. Простенькі гармонії і така ж мелодична лінія роблять пісню такою як вона є. Мені вже стало сумно.

Віталій Сичак

    Українська п’ятірка

  1. Карна – Party на Прикарпатті

    Рідкісний випадок важкого звучання, яке доступне кожному слухачу. Це зумовлено вкрапленням народної манери у цей неймовірно качовий трек. Тому логічно, що альбом гурту має назву «Гуцул Метал»

  2. Друга Ріка – Париж

    Просто хороша пісня. Харчишин не зраджує своїй вокальній манері, а музиканти грають у класичній роковій. Пісня змушує тіло рухатись.

  3. Бумбокс – Сталеві квіти

    Не знав, яку обрати пісню з шедеврального міні-альбому «Голий Король». Тут драма. Хливнюку накипіло. Важкий, міцний і дуже впевнений барабанний біт Олександра Люлякіна змушує тебе повірити у справжній хіп-хоп. А «Сталеві квіти» переконують у тому, що у Бумбокс сталеве переконання про те, що українську музику треба розвивати методом схрещення музичних стилів.

  4. Без Обмежень – Тарасова гора

    Ми з учасниками БО в дуже хороших стосунках, але дуже розчаровані тим, що вони не роблять ставку на цю пісню. Типовий байкерський саунд, та особливою її робить патріотична тематика тексту і відсилка до фестивалю «Тарасова гора».

  5. ТНМК – Дзеркало

    Про крутість музичної складової годі й казати: фанкові куплети з реп-читкою і вибуховий роковий приспів. Тематично пісня про брехню, лицемірство і нечесність перед самим собою: «Бреши нам, дзеркало, бреши, казати правду не спіши».

  6. Зарубіжна п’ятірка

  7. Their Maits – Robots (live in Chrocus city hall)

    Російський колектив, виступи якого вражають якістю та стриманим драйвом. Пісня «Robots» містить у собі найкращі традиції американського фанку і елементів симфонічної оркестровки. До того ж Антон Бєляєв (фронтмен і аранжувальник) є віртуозним піаністом і приносить трохи джазової автентики в дуже сучасне звучання.

  8. Queen – Somebody to love

    Фреді в 70-х багато грав на роялі, тому я вважаю першу частину кар’єри цього колективу кращою, ніж пізню, а «Somebody to love» є треком, який узагальнює стилістику раннього Queen. Пісня досить рухлива і оптимістична. Частина пісні, де всі учасники співають багатоголосся, надає пісні дуже благородного звучання, яке комусь може нагадати церковний спів.

  9. Roger Waters – Perfect Sense (1,2 parts)

    Співзасновник і екс-фронтмен Pink Floyd завжди мав тягу до написання глибокофілософських та політичних текстів. Ця двочастинна пісня для мене є еталоном сольної творчості Роджера Вотерса. «Піаністичні» програші, які занурюють тебе в атмосферу магії, надзвичайно потужний вокал бек-вокаліски і театрально-експресивний спів Роджера роблять пісню монументальною.

  10. Guns N’ Roses – Estranged

    Мій улюблений гурт знає, як правильно створювати довжелезні пісні. Сучасного слухача важко втримати довгими піснями, але в цьому випадку не може бути нудно! Протягом пісні її характер змінюється тричі. Гітара дуже правдоподібно імітує звуки дельфінів. Проникливий хриплий голос Ахселя оповідає про його глибокі переживання щодо самотності. Пісню ватро слухати, переглядаючи кліп, який по якості та креативу не поступається одному з найлегендарніших кліпів в історії музики – November rain.

  11. Couldplay – Up & Up

    Ще одна пісня, яку не можна слухати без кліпу. Пісня дуже прозора, з простою формою та акордами. Викликає відчуття польоту і душевного спокою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *